Angielski dla uczniów klas 4-8

Kurs językowy z języka angielskiego dla dzieci w tym wieku stawia większe wymagania naszym uczniom. Obejmuje on dalsze rozwijanie słownictwa, szeroko rozumianej komunikacji, umiejętności słuchania oraz czytania. Słuchacz poznaje bardziej złożone struktury gramatyczne i uczy się szeroko pojmowanej komunikacji. Przygotowują one do egzaminów  szkolnych i na poziomach A2/B1, w przypadku dzieci które lubią poznawać świat poprzez język angielski dochodzimy nawet do poziomu B2, .

Kurs językowy organizowany przez naszą szkołę językową dla uczniów klas 4-8 programowo jest związany z wymaganiami stawianymi przez egzaminy certyfikatowe Cambridge YLE na poziomach Movers, Flyers oraz KET jak też ze szkolną podstawą programową. Kurs ten de facto utrwala i rozwija program szkolny

Kurs językowy przeznaczony dla uczniów klas 4-8, szczegółowe informacje:

• liczba godzin w ciągu roku – 60 x 50 minut
  • czas trwania 2 semestry
  • zajęcia 2×50 minut tygodniowo
  • grupy od 6 do 12 osób
  • miejsce kursu – najczęściej szkoła ucznia w Zamościu lub okolicach
  • cena – od 12,50 zł za 50 minut.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami e-milowo lub telefonicznie, w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących kursu dla Państwa dzieci.