Angielski dla dzieci z klas 1-3

Dzieci z klas 1-3 uczą się w grupach rówieśniczych. Kurs językowy z języka angielskiego przeznaczony dla nich koncentruje się na nauce słownictwa, prostych zwrotów, elementów kultury krajów anglojęzycznych, a przede wszystkim na prostych postaciach komunikacji poprzez formy pracy przyjazne dziecku (piosenki, gry i zabawy wymagające użycia języka angielskiego i ruchu). Stopniowo dzieci zapoznają się z prostymi zasadami gramatycznymi, uczą się mówić, pisać i czytać ze zrozumieniem.

British School uczy i wychowuje  poprzez skuteczne zajęcia, stawianie wymagań, autorskie systemy motywacyjne.

Kurs jest ukierunkowany pod egzamin YLE Starters (Young Learners English Tests), utrwala i rozwija program szkolny.

Kurs językowy przeznaczony dla dzieci, szczegółowe informacje:

• liczba godzin w ciągu roku – 60 x 50 minut
  • czas trwania 2 semestry
  • zajęcia 2×50 minut tygodniowo
  • grupy od 6 do  12 dzieci (za zgodą rodziców, grupy mogą być większe)
  • miejsce kursu – najczęściej szkoła ucznia w Zamościu lub okolicach
  • cena – od 12,50 za 50 minutową lekcję (cena dla grup od 8 do 12 osób)

Zapraszamy do kontaktowania się z nami e-mailowo lub telefonicznie, w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących kursu dla Państwa pociechy.