O nas

Szkoła Językowa British School specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego wszystkich, od Małego do Dużego, w małych grupach 6, 8, 10, 12 osobowych od 2012 roku.

Opieramy się na skutecznych i sprawdzonych metodach stworzonych przez ekspertów w dziedzinie nauczania języków obcych. Na naszych zajęciach wykorzystujemy mieszankę metod i technik, które dopasowane są do celów lekcji dopasowanych do celów lekcji.

Naszym celem jest rozpowszechnianie dostępu do wiedzy językowej, która umożliwia komunikację ze wszystkimi i dla wszystkich. Autorskie materiały, elastyczność wobec potrzeb naszych uczniów, podręczniki wiodących wydawnictw pozwalają nam na skuteczne realizowanie naszych celów.

Naszym głównym celem jest sprawić, aby każdy zakochał się w angielskim.

Oferujemy:

• metodyczne i merytoryczne prowadzenie zajęć, dostosowane do indywidualnych możliwości i poziomu wiedzy słuchacza,
  • kursy językowe dla dzieci szkół podstawowych najczęściej w szkole ucznia po zajęciach lekcyjnych,
  • szkolenia indywidualne z dojazdem do klienta,
  • kursy językowe w szkole/miejscu pracy słuchacza,
  • kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych i certyfikatowych,
  • eklektyczne podejście w nauczaniu, dostosowane do potrzeb klienta,
  • organizację kursów językowych na terenie miasta Zamość i jego okolic, w miejscu dogodnym dla słuchacza (np. w szkole ucznia),
  • nowoczesne, autorskie i motywujące materiały dydaktyczne,
  • kursy tworzone w oparciu o najnowsze podręczniki wiodących wydawnictw i autorskie materiały.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.