O nas

Większość szkół językowych na początku informuje jakie oferuje usługi, pisze o tym, co je wyróżnia. My natomiast chcielibyśmy dowiedzieć się jakiego rodzaju usług Państwo poszukujecie.
Co możemy dla Państwa zrobić?

Szkoła Języków Obcych British School specjalizuje się w kursach językowych z angielskiego dla wszystkich, od Małego do Dużego, prowadzonych w małych grupach 6, 8, 10 osobowych. W zakres naszych usług wchodzą także kursy i lekcje indywidualne dla osób dorosłych oraz firm. Wykonujemy również tłumaczenia pisemne i ustne.
Szkoła Językowa British School opiera się o założenia skutecznych i sprawdzonych metod stworzonych przez ekspertów w dziedzinie nauczania języków obcych.

British School oferuje Państwu:

• metodyczne i merytoryczne prowadzenie kursów językowych, dostosowane do indywidualnych możliwości i poziomu wiedzy słuchacza,
  • kursy językowe dla dzieci oraz ich rodziców,
  • kursy indywidualne z dojazdem do klienta,
  • kursy językowe w szkole/miejscu pracy słuchacza,
  • kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych i certyfikatowych,
  • eklektyczne podejście w nauczaniu, koncentrujące się na szeroko rozumianej komunikacji,
  • organizację kursów językowych na terenie miasta Zamość i jego okolic, w miejscu dogodnym dla słuchacza (np. w szkole ucznia),
  • nowoczesne i motywujące materiały dydaktyczne,
  • kursy tworzone w oparciu o najnowsze podręczniki, wykorzystujące sprawdzone odkrycia znanych ekspertów w dziedzinie nauczania języków obcych,
  • zaplecze multimedialne dostępne za pomocą strony internetowej – profesjonalne tłumaczenie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć na jakim obszarze prowadzimy kursy językowe.