Kursy językowe dla maturzystów i licealistów

Zajęcia Szkoły Jęzkowej British School dla licealistów ukierunkowane są na szeroko rozumianą komunikację.Dostępne są wszystkie poziomy znajomości języka angielskiego od A1 do C2. Kurs rozwija podstawowe umiejętności językowe, są to: pisanie, czytanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie.

W naszej ofercie, znajdziecie Państwo  kursy przygotowujące do egzaminów certyfikatowych na wszystkich poziomach zaawansowania (licealistom polecamy FCE i/lub CAE).

Przygotowujemy również do matury poprzez kursy maturalne na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Nauczymy Cię pisać form wymaganych na egzaminie maturalnym, rozwiniesz umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem poprzez liczne wyselekcjonowane tematycznie ćwiczenia i testy egzaminacyjne. Próbne egzaminy pozwolą Ci sprawdzić Twoje umiejętności oraz oswoją Cię ze stresem egzaminacyjnym.

Szczegółowe informacje:

  • Wiek 18-19
  • Liczba godzin 120
  • Czas trwania 2 semestry (w przypadku licealistów wrzesień – kwiecień)
  • Zajęcia 2×90 minut tygodniowo
  • Grupy do 12 osób

Zapraszamy do kontaktowania się z nami e-mailowo lub telefonicznie, w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących kursu dla uczniów liceum.