Kursy językowe dla dorosłych

Kursy językowe dla osób dorosłych.

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zorganizować szkolenia językowe dla swoich pracowników, jeśli chcesz indywidualnie bądź w grupie uczyć się języka angielskiego na każdym poziomie, znaczy że trafiłeś w dobre miejsce. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią formę kursu, zajęcia mogą odbywać się o każdej porze dnia, dwa razy lub raz w tygodniu.

Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania oraz ukierunkowane są na Państwa indywidualne potrzeby. Uczymy General English (angielski do codziennego użytku) jak i też ESP – English for Special Purposes np. Business English, Legal English, Medical English, wtedy gdy potrzebujesz angielskiego w konkretnych celach zawodowych.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami e-mailowo lub telefonicznie, w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących interesującego Państwa rodzaju kursu.

UWAGA! Język angielski dla osób dorosłych w 6 miesięcy! Oferujemy specjalny kurs dla osób dorosłych, które dotychczasowo nie miały styczności z językiem angielskim i chciałyby nauczyć się podstaw, móc wyjechać za granicę i porozumieć się w niemalże wszystkich sytuacjach życiowych. Z nami opanujesz angielski w 6 miesięcy! Zapraszamy wszystkich chętnych!